دات نت نیوک
X

درباره کارخانه

شرکت شیرین ساز قطره طلا با نام تجاری پاک نژاد، در سال 1383 فعالیت خود را با هدف تولید محصول درجه یک و در تراز جهانی آغاز کرد و در همان سال اقدام به نصب و راه اندازی خطوط تمام اتوماتیک آلوچه و لواشک بهداشتی نمود. در سال های پس از آن، با توجه به کیفیت بی رقیب محصولات تولیدی و تقاضای مشتریان، این شرکت تصمیم بر افزایش تنوع محصولات خود گرفت، به صورتی که هم اکنون با سابقه‌ای بیش از یک دهه فعالیت در صنعت آلوچه و لواشک بهداشتی، بالغ بر یازده نوع محصول متفاوت تولید و به بازار عرضه می‌کند.
شرکت شیرین ساز قطره طلا با یاری خداوند متعال و همت و پشتکار مدیران دلسوزش، توانست گواهینامه‌های HACCP و ISO 22000 و ISO 9001 و ISO 10002 را در راستای نیل به اهداف خود کسب کند و برگ زرین دیگری به دفتر افتخارات خود بیفزاید.

اهداف پاک‌نژاد

از آغاز هدف بنیادین و اساسی شرکت شیرین ساز قطره طلا، تولید محصولات باکیفیت و شایسته مصرف‌کننده ایرانی می‌باشد. از اهداف دیگر شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. مشتری‌مداری و تلاش برای کسب رضایت حداکثری مشتری
  2. تولید محصولی با کیفیت و مطابق با استانداردهای بین المللی
  3. تعالی سازمانی مدیران و تلاشگران مجموعه
  4. تحقیق و توسعه محصولات جدید و مطابق با میل مصرف کننده

 

چشم‌انداز پاک‌نژاد

شرکت شیرین ساز قطره طلا پس از بیش از یک دهه فعالیت، با عنایت خداوند متعال هم اکنون به افق‌های روشنی از جمله مدرنیزه کردن برندینگ و تبلیغات، تحقیق و توسعه محصولات جدید و افزایش ظرفیت تولید به جهت حضور در بازارهای جهانی به جهت نیل به اهداف عالیه خود می‌نگرد.